Επικοινωνία: [email protected]

Μπέτις και ΠΑΟΚ με διαφορά… ποιότητας

0

Η χθεσινή ημέρα πήγε σχετικά καλά με τα προγνωστικά μας, αφού βγήκαν 2/3 παιχνίδια που προτείναμε στο betfighters.

Αρχικά πέρασε το άνετο 1Χ της Ντόρτμουντ με την Ατλέτικο Μαδρίτης με το 4-0 τελικό, όπως και η… βόμβα με το Χ στο Γαλατασαράι-Σάλκε με 3.25 απόδοση. Αυτό που μας χάλασε τη δυάδα μας, ήταν η άτιμη Παρί Σεν Ζερμέν που αντί να τελειώσει μια… και καλή με την Νάπολι ισοφάρισε στο τέλος και έμεινε το over 3,5 αλλά δίχως τον άσο. Και χάθηκε έτσι η δυάδα.

Πάμε σε αυτά που… ξέρουμε

Σε ότι αφορά την σημερινή μας πρόταση, θα στηρίξουμε τον ΠΑΟΚ στην Τούμπα απέναντι στην Βίντι. Εδώ που έχει φτάσει η κατάσταση ο ΠΑΟΚ καλείται να πάρει το ματς για να κάνει μεγάλο βήμα για την πρόκριση στους «32». Η ομάδα του Ραζβάν Λουτσέσκου βρίσκεται σε πολύ καλό φεγγάρι, αλλά το ματς χρειάζεται προσοχή. Η Βίντι παίζει το τελευταίο της «χαρτί». Ομως ο ΠΑΟΚ εντός και ειδικά στην Ευρώπη με ομάδες στα… μέτρα του ξέρει τι πρέπει να κάνει. Και το κυριότερο. Δεν κάνει λάθη και «δώρα». Για αυτό θα πάμε στον άσο με 1.45 απόδοση.

Από τη Θεσσαλονίκη, πάμε στο Μιλάνο. Η Μίλαν έχει ακόμα… κραδασμούς από την ήττα στο ντέρμπι, ενώ η Μπέτις αμφισβητείται έντονα. Ακόμα και από τον κόσμο της πλέον. Που είναι εδώ και χρόνια πολύ απαιτητικός λόγω των αποτυχιών εντός και εκτός Ιταλίας. Στο Γιουρόπα Λιγκ, μετά την ισοπαλία με τον Ολυμπιακό, πήρε τη νίκη με 3-0 εντός έδρας επί της Ντουντελάνζ, αλλά όχι τόσο εύκολα όσο δείχνει το τελικό σκορ. Είναι σοβαρή ομάδα και ξέρει πολύ καλά τι πρέπει να κάνει για να παίρνει αποτέλεσμα. Και πιστεύουμε ότι απέναντι σε μια Μίλαν που δυσκολεύεται στο γκολ και στα πρώτα ημίχρονα, θα στηρίξουμε το Χ2 ημιχρόνου με 1.50 απόδοση για τους Ισπανούς.

Βόμβα από Europa League

Έτσι η δυάδα μας δίνει 2.20 απόδοση το οποίο είναι ικανοποιητικό. Πάμε και σε μία… βόμβα που πήγε καλά. Ισοπαλία στο παιχνίδι Γιάμπλονετς-Αστάνα με 3.25 απόδοση.