Επικοινωνία: [email protected]

Επιστροφή στην κανονικότητα με προτάσεις από 1.40 μέχρι… 4.00!

0

Χθες η Γαλατά έφαγε γκολ από το πουθενά και η Μπασκόνια έπαθε… εγκεφαλικό στο τελευταίο δεκάλεπτo.

O Ολυμπιακός που έγραψα, αλλά δεν πρότεινα, έχασε κατά κράτος από την Αρμάνι Μιλάνο.

Ο ορισμός μιας κακής -στοιχηματικά- ημέρας,

Μαζεύω τα χθεσινά κομμάτια και ανασυντάσσομαι, αφού τα σοβαρά πρωταθλήματα είναι ξανά στη σέντρα και έτσι οι επιλογές μας είναι περισσότερες.

Λογική από Αγγλία

Η αγαπημένη μου Premier League έχει στο πρόγραμμά της 8 παιχνίδια σήμερα Σάββατο.

Ωστόσο το ματς που ξεχωρίζει είναι αυτό ανάμεσα στην Τσέλσι και την Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ.

Όποια κι αν είναι η κατάσταση που βρίσκεται η ομάδα του Μουρίνιο, το σετ αποδόσεων (1.70-3.80-5.00) είναι τραβηγμένο από τα μαλλιά.

Είναι δεδομένο πως η Τσέλσι βρίσκεται σε καλύτερη κατάσταση από την Γιουνάιτεντ ωστόσο το παιχνίδι δεν θα είναι εύκολο για το σύνολο του Σάρι.

Ξεπερνάω την πρώτη σκέψη μου που ήταν να δώσω το παιχνίδι στο X2 και την δεύτερη στο g/g και πορεύομαι με τα 2-3 γκολ, σε απόδοση 2.05.

Στήριγμα(;) από Ισπανία

Φεύγω από την Αγγλία και πάω στην Ισπανία, εκεί που η Ρεάλ έχει πετύχει το ακατόρθωτο. Τρία παιχνίδια χωρίς νίκη και γκολ. Σήμερα αντιμετωπίζει την Λεβάντε και περιμένω ένα ξέσπασμα από νωρίς ώστε να επιβεβαιωθεί ο άσος από ημίχρονο στο 1.40 που θα ακολουθήσω.

Βόμβα από Ιταλία

Αν είχα να διαλέξω μια βόμβα για τη σημερινή ημέρα, αυτή θα ήταν από την Ιταλία.

Η Ουντινέζε των πολλών προβλημάτων υποδέχεται τη φορμαρισμένη Νάπολι, ωστόσο η παραδοσιακή δυσκολία των φιλοξενούμενων στο Ούντινε και η απουσία του Ινσίνιε, θα με κάνουν να ρισκάρω στο x.

Κλείσιμο με Ελλάδα

Από την Super League, το μεγαλύτερο φαβορί της ημέρας είναι η πρωταθλήτρια ΑΕΚ, η οποία πηγαίνει στη Ριζούπολη για να καθαρίσει το ματς με τον Απόλλωνα από νωρίς και να κλείσει τις όποιες πληγές άνοιξε το χθεσινό -3. H νίκη της ΑΕΚ από ημίχρονο πληρώνει 2.02.